HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA (NEDEN Biz?)

Candan Torbalı Veteriner Kliniği

0232 855 55 59

Acil: 0532 340 86 48

Candan veteriner kliniği Veteriner Hekimi Onur CANDAN  1986 Yılında  Çanakkale de doğdu.  2004te başladığı  İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesinde  Veteriner Hekimliği   öğrenim hayatını 2009 yılında noktaladı ve meslek hayatına;  öğrencilik yıllarında edindiği klinik bilgisi ile çeşitli kliniklerde çalışarak tecrübe edindikten sonra 2009 yılında  Beylikdüzü Belediyesi Rehabilitasyon merkezinde  görevine başladı. 2010 yılında  Çatalca Belediyesi veteriner İşleri Şefliğinde çeşitli görevler aldı. 2012 yılında  kamu sektöründen ayrılarak  veteriner kliniklerinde hekimlik görevine devam etti  ve 2015 yılında Beykent Veteriner Kliniğini açılışında sorumlu hekim olarak  görev aldı ve 3 yıl boyunca İstanbul Avrupa beylikdüzü bölgesinde hizmet verdi.

Kariyerine İzmir Torbalı Candan Veteriner Kliniğinde devam etmektedir. Candan veteriner kliniğinin sorunlu hekimi ve kurucusudur.

Üstlenmiş olduğumuz misyon ve vizyon ile hekimliğin devamlı öğrenme ve son gelişmelerden haberdar olmakla birlikte süre gelen kendini yenileme ilkesini benimsemiştir. Bu doğrultuda kliniğimizde bulunan  son teknoloji cihazlar ile birlikte can dostlarımızın tanı ve teşhislerinde onlara yardımcı olmakta ve hizmet standartlarını en üst düzeyde tutmaktadır. Koruyucu hekimlik ve hayvan sağlığı için üzerimize düşen görevi bilmekte ve bu doğrultuda tüm gücümüzle çalışmaktayız. Doğa ve canlı sevgisi bizler için her an ön planda tutarak bize göstermiş olduğunuz güven ile birlikte beklentilerinizi daima yerine getirmektir.

Kliniğimizde  her türlü petshop malzemeleri , kuaför hizmetleri , mama, destekleyici yan ürünler,  röntgen , anestezi , tüm laboratuvar hizmetleri , dahiliye , cerrahi , doğum , diş tedavisi gibi hizmetlerin  yanı sıra eve servis hizmeti de sunmaktayız.

 Sizleri ve evcil dostlarınızı kliniğimizde misafir etmekten mutluluk duyarız.